Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedРішення 4-го засідання виконавчого комітету від 27.05.2015 року


п/п
Назва рішення
рішення
1 Про надання дозволу на приватизацію житлової квартири в м.Городенка.

25
2 Про надання дозволу на підключення до центральної мережі водопостачання власного житлового будинку в м.Городенка.

26
3 Про розгляд звернення щодо отримання дозволу на підключення до центральної мережі водопостачання та водовідведення приватного господарства м.Городенка.

27
4 Про розгляд звернення щодо отримання дозволу на підключення до центральної мережі водовідведення власного житлового будинку в м.Городенка.

28
5 Про розгляд звернення щодо отримання дозволу на проведення газифікації власного житлового будинку в м.Городенка.

29
6 Про надання дозволу на проведення газифікації власного житлового будинку в м.Городенка.

30
7 Про розгляд звернення щодо отримання дозволу на проведення газифікації власного житлового будинку в м.Городенка.

31
8 Про визначення служби благоустрою Городенківської міської ради як виконавця ритуальних послуг на міських кладовищах м.Городенка та затвердження виду та вартості даних послуг. 32

Перелік рішень >>>

ГЕРБ

У К Р А Ї Н А
ГОРОДЕНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ГОРОДЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


78100, м. Городенка, вул. Шевченка 77, тел. (03430) 2-23-82

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27.05.2015 р. № 32

 

 

Про визначення служби благоустрою
Городенківської міської ради як виконавця
ритуальних послуг на міських кладовищах
м.Городенка та затвердження виду
та вартості даних послуг

 

 

Враховуючи необхідність наведення на території міста Городенки належного порядку в сфері надання ритуальних послуг, організації поховань та ритуального обслуговування населення, утримання кладовищ і інших місць поховань, а також зважаючи на те, що на сьогоднішній день жоден із суб’єктів господарювання, що працює на ринку ритуальних послуг, – не виявив бажання працювати на території міста у даній сфері згідно визначеного законодавством порядку, заслухавши доповідь та пропозицію міського голови про шляхи вирішення даної ситуації, керуючись вимогами Закону України “Про поховання», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положення про порядок функціонування міських кладовищ та надання ритуальних послуг на території м.Городенки», а також іншими нормативними документами, що регулюють правовідносини в даній сфері, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Визначити службу благоустрою Городенківської міської ради як виконавця надання ритуальних послуг, ритуального обслуговування населення, утримання кладовищ і інших місць поховань – на міських кладовищах м.Городенка.

 

2. Затвердити види ритуальних послуг та тарифи на них, що будуть надаватися службою благоустрою Городенківської міської ради на міських кладовищах м.Городенка, а саме:

№ п/п Вид ритуальних послуг Тариф на послугу
1 Копання могили (викопування могили ручним способом, опускання труни із тілом в могилу, закопування могили, формування надмогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили) в немерзлому грунті. 400 грн.
2 Копання могили (викопування могили ручним способом, опускання труни із тілом в могилу, закопування могили, формування надмогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили) в мерзлому грунті. 600 грн.
3 Догляд за могилою (обкошування трави, вивіз сміття із могили) – протягом 1-го календарного місяця. 20 грн.

Перелік рішень >>>

4 Бронювання місця на кладовищі із дотриманням вимог «Положення про порядок функціонування міських кладовищ та надання ритуальних послуг на території м.Городенки» (крім випадків бронювання місць під родинне поховання). 300 грн.
5 Інші види робіт, що не визначенні в даному переліку, однак визначенні у окремому рішенні виконавчого комітету Городенківської міської ради із зазначенням конкретного розміру оплати.  

3. Дане рішення належним чином довести до відома жителів міста.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови із виконавчої роботи Коновалика П.В., а в частині виконання вищезазначених завдань та функцій – на майстра служби благоустрою Городенківської міської ради – Сілецького Б.М.

 

 

 

Міський голова

С. Яворський

Перелік рішень >>>

Загружается...