Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedДо відома мешканців м.Городенка

 

На території Прикарпаття відбувається формування батальйону територіальної оборони, який виконуватиме завдання в інтересах області щодо охорони та захисту державного кордону, охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади та органів військового управління, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами та іншими ворожими озброєними формуваннями.
 
До вступу на військову службу запрошуються патріотично налаштовані громадяни України, готові зі зброєю в руках захистити Батьківщину від агресора.
 
У лави батальйону приймаються добровольці віком від 18 до 40-50 років (в залежності від військового звання), які готові укласти контракт на час кризового періоду, придатні до військової служби за станом здоров’я та не мають проблем із законом.
 
За більш детальною інформацією необхідно звертатися до Снятинсько-Городенківського об’єднаного районного військового комісаріату в м.Снятин (вул.Шевченка, 67, тел. 03476-2-12-48), або на призовну дільницю в м.Городенка (вул. Богуна, 14).
 

Загружается...