Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS Feed


Землі запасу міста Городенки

При обстеженні комісією Городенківської міської ради земель запасу територіальної громади міста в напрямку с.Чернятин встановлено, що територія Городенківського родовища корисних копалин використовується для видобутку глини без будь-яких дозвільних документів на землю.
 
Попередньо встановлено, що у період з 29.10.2007р. по 29.10.2012р. вказане родовище використовувалось ТзОВ ”Городенківський цегельний завод” для видобування глини згідно спеціального дозволу на користування надрами за №4474.
 
Однак, незважаючи на те, що термін спеціального дозволу закінчився в 2012 році, роботи по видобутку глини на вказаному родовищі продовжувалися. Крім того, з 2007 року договір оренди земельної ділянки для потреб, пов’язаних з користуванням надрами, із Городенківською міською радою не укладався, відповідно, кошти до міського бюджету не надходили.
 
На цей час Івано-Франківською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері проводиться перевірка з питань дотримання законодавства про надра на території Городенківської міської ради.
 
Після завершення перевірки прокуратурою буде дано оцінку суб’єктам господарювання, які здійснювали видобування надр загальнодержавного значення з Городенківського родовища за відсутності спеціального дозволу на користування надрами.

 
   
 
   

 

Загружается...