Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedНарада по стадіону

29 травня у міського голови було проведено нараду з питання режиму роботи стадіону. За участю секретаря міської ради Я.В. Парфенюка, заступника міського голови П. В. Коновалика, директора ДЮСШ  М.В. Думанського, тренера ДСТ колос Б.Ф. Дейчука, головного спеціаліста відділу сім’ї молоді та спорту РДА  Р. Михайлюка працівників стадіону В. Москалика, І. Тучака Д. Созди та кореспондента газети край М. В. Хамця.

В протоколі наради зазначено:

- встановити графік роботи стадіону з 08:00 до 22:00 щодня

- дати дозвіл проводити заняття групи здоров’я для дорослих та дітей, а також легкоатлетичної секції спортивної школи, встановити графік їх занять і довести до відома працівників стадіону.

- облаштувати на стадіоні гімнастичне містечко з залученням до цієї роботи членів групи здоров’я працівників стадіону та ДЮСШ (в передмісті стадіону).

- заборонити в’їзд на стадіон автомобілів, мотоциклів, скутерів, велосипедів та використання роликів.

- всіх учасників групи здоров’я зобов’язано пройти профілактичний медогляд, з метою попередження нещасних випадків.

- в присутності працівників стадіону всім бажаючим жителям міста дозволено займатися оздоровчими вправами відповідно графіка роботи стадіону.

- учасників групи здоров’я зобов’язано після закінчення кожного заняття прибирати за собою переносні ворота, дотримуватись правил благоустрою стадіону.

Городенківський стадіон є комунальною власністю міської громади і утримується на кошти платників податків міста. Тому закономірно він повинен функціонувати в інтересах не тільки футбольної команди “Пробій”, але і для тереторіальної громади.

Протокол даної наради підтримали усі її учасники.

Загружается...