Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedCтанція пом’якшення води на водозаборі в м. Городенка

Об’ємні роботи ведуться по будівництву та встановленню станції пом’якшення води в Городенківському ДВУВКГ. Зі слів начальника, Микуляка В.І. завершення робіт планується в травні 2012р.

 Принцип роботи станції пом’якшення води на водозаборі в м. Городенка

 Даним проектом передбачається пом’якшення води іонообмінним методом на натрій катіонітових фільтрах. Для цього приймається установка фірми “GRUNBECK” (Німеччина) типу GEYO-mat GVA12/15-2S DN-100, продуктивність якої складає 52м3/годину (1240м3/добу) при зниженні показника твердості води до 0,1 мг-екв/л. Принципова технологічна схема станції пом’якшення води прийнята наступною: вода відбирається із водогону, який подає її в резервуари чистої води, установкою підвищення тиску води фірми “WILO типу Comfort CO-3 МVI 3202 і через само промивний фільтр “GRUNBECK” під тиском подається послідовно на дві ступені іонообмінних фільтрів пом’якшення води з подальшим відводом пом’якшеної води під залишковим тиском в резервуар чистої води, де вона змішується і знезаражується хлор-реагентом разом з сирою водою.

Регенерація іонообмінних фільтрів здійснюється розчином повареної солі, яка міститься в солевій ємності, обладнаній відповідним насосом-дозатором. Робота станції здійснюється в автоматичному режимі. Промивні води в кількості 13,7 м3 відводяться в з/бетонний лоток, із якого через сифон відводяться і зовнішню мережу.

  

Начальник ДВУВКГ                        Микуляк В.І

 

 

Загружается...