Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedРезультати проведення місячника благоустрою в місті

Згідно рішення виконкому міської ради з 15 березня 2012р. в місті проводився місячник благоустрою.Повністю очищено три міських кладовища та прилеглі території. Вивезено сміття і обрізані гілки на деревах.Завершено залиття фундаменту на огорожу Родниківського цвинтаря. Проведено благоустрій в міському парку та сквері біля ДЮСШ і ЗОШ №2. Зроблено ремонт дорожного покриття по вул.Конституції України, згідно технології, вирізано фризою вибоїни і закатані асфальтом. В місті підбілено бордюри  та дерева. Дирекція цукрового заводу безплатно надала 4 тонни  600 кг. вапна.

Ліквідовано локальні сміттєзвалища біля цегельного заводу, за залізничним переїздом на чернятинській дорозі, біля спиртзаводського ставка.

Зразково прибрали прилеглі території приватні підприємства В.В. Симчича, Р.М.Кедика, М.П.Косовця, А.Р.Лугового, колишнього ВАТ «Сільгосптехніка», ЦРЛ. Особливо треба відзначити Городенківський цукровий завод.

Працівниками СПТУ №31 якісно пофарбовано трактор, встановлений на честь перших механізаторів району.

Виконано роботи  по розгортанню сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі «Деренівка».

З ініціативи міської ради проведено екологічну акцію по очищенню від сміття берегів річки Ямгорів та спиртзаводського ставка, в якій взяли активну участь учні та педагоги гімназії, ЗОШ №1, СПТУ №31.

Завершено очистку від сухостою, аварійних дерев та чагарників відпочинкової зони на берегах спиртзаводського ставка.

На завершенні будівництво спорудження міської громадської вбиральні під адміністративним будинком міської ради.

Виконавчий комітет міської ради висловлює велику вдячність працівникам служби благоустрою міста, водоканалу, «Житлосервісу», навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, жителям багатоповерхових і приватних будинків за активну участь у весняній толоці та екологічній акції.

Загружается...