Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedДо відома мешканців міста Городенки

ІНФОРМАЦІЯ
про результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території частини вул. Височана, 13 в м.Городенка Івано-Франківської області».

 

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчим комітетом Городенківської міської ради в період з 04.09.2017р. по 21.09.2017р. включно проводилась процедура розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території частини вул. Височана, 13 в м.Городенка Івано-Франківської області».

 

Публічну презентацію проекту містобудівної документації проведено 12.09.2017р. о 10:00 год. в приміщенні залу засідань Городенківської міської ради.

 

Впродовж визначеного періоду до виконавчого комітету міської ради у відповідності до вимого законодавства надійшла одна пропозиція до проекту детального плану території від депутата Городенківської міської ради Даниша С.Р.

 

За результатами громадського обговорення та із врахуванням пропозицій громадськості замовником прийнято рішення рекомендувати сесії міської ради утриматись від затвердження детального плану території частини вул. Височана, 13 в м.Городенка Івано-Франківської області до з’ясування та обговорення всіх негативних наслідків таких дій, а також врахувати дані пропозиції при формуванні нового генерального плану м.Городенка.

 

 

Городенківська міська рада

 

Загружается...