Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedДо відома мешканців міста

 

Городенківська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення під будівництво навчального корпусу №2 Городенківської гімназії ім. А.Крушельницького по вул. Шевченка, 55 м.Городенка Івано-Франківської області».

 

Розроблений детальний план території уточнює у більш крупному масштабі положення генерального плану м.Городенка та є основою для подальшого будівництва навчального корпусу №2 Городенківської гімназії ім. А.Крушельницького.

 

Проект виконаний на замовлення відділу освіти Городенківської РДА МП «Зодчий» (директор – Гайдещук С.Р.), головний архітектор проекту – Шевчук М.О. Розроблення здійснено на підставі рішення сесії Городенківської міської ради від 16.11.2017р. №861.

 

Детально ознайомитись із проектом містобудівної документації, зокрема, її складом, змістом, основними техніко-економічними показниками та графічними матеріалами можна у приміщенні залу засідань Городенківської міської ради в період з 12.03.2018р. по 30.03.2018р. включно у робочий час. Контактні телефони: 2-23-27, 2-23-82, 2-15-16.

 

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоріва Р.В.

 

Пропозиції до проекту детального плану території необхідно подавати на адресу Городенківської міської ради в період з 12.03.2018р. по 30.03.2018р. включно. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядатимуться.

 

Публічна презентація проекту містобудівної документації відбудеться 27 березня 2018р. о 10:00 год. в приміщенні залу засідань Городенківської міської ради.

 

Примітка: відповідно до чинного законодавства пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Перелік категорій осіб, які мають право подавати пропозиції до проектів містобудівної документації, визначено ч.7 ст.21 Закону України ”Про регулювання містобудівної діяльності».

 

 

Городенківська міська рада

 

Загружается...