Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedЗаява депутатів Горденківської міської ради

 

27.02.2018р. о 08:30 год. за ініціативою керівництва району в залі засідань районної державної адміністрації відбулось обговорення питань щодо об’єднання територіальних громад.

 

Депутати Городенківської міської ради висловлюють своє глибоке незадоволення підходом районної влади щодо обговорення важливих питань про добровільне об’єднання громад переважно в «закритому режимі» і , як показала практика, з вибірковим підходом щодо формування запрошених на зазначені наради, адже не всіх керівників фракцій міської ради інформують про їх проведення.

 

Вкрай обурюють депутатів і слова, сказані на нараді в адресу міської ради щодо бездіяльності керівництва та депутатів ради в плані проведення робіт в напрямку створення Городенківської об’єднаної територіальної громади. Депутатський корпус наголошує, що районна державна адміністрація та районна рада не є ініціаторами створення об’єднаних громад, відповідно, проведення нарад з цих питань не входить до їх компетенції. На жаль, позиція районної влади на сьогоднішній день зводиться лише до просування якнайшвидшого об’єднання.

 

Депутати вкотре сходяться на думці, що потрібно ще раз детально вивчити і проаналізувати фінансову сторону питання та надати можливість сформуватись на території Городенківського району іншим громадам з відповідним внесенням змін до затвердженого перспективного плану громад, оскільки, як свідчить практика, менші об’єднані громади теж можуть бути спроможними та сильними в економічному плані.

 

 

Депутати міської ради

 

Загружается...