Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS Feed350 років Магдебурзького права

ВЕЛЬМИШАНОВНА ГОРОДЕНКІВСЬКА ГРОМАДО!

 

Щиро вітаю Вас із 350–ою річницею надання нашому місту Магдебурзького права!

Славна, красива, старовинна Городенка протягом свого існування переживала різні епохи, часи розквіту і періоди занепаду. Подарувала світові цілу плеяду визначних діячів, майстрів, митців. Історія свідчить, що ми ще цілі століття тому були невід’ємною частиною Європейського правового, культурного і державницького ладу. Сьогодні маємо бути вдячні, що, незважаючи на вікові негаразди, Бог донині зберіг для нас цю велику спадщину, якою покутські нащадки пишаються і гордяться, де б вони не були.

Знаємо, хто не шанує минувшини, той не вартий майбутнього. Отримати Магдебурзьке право на той час такому містечку, як Городенка, можна було винятково за достойні справи і великі заслуги. І я категорично певен, що наші предки були варті стати в один ряд із вільною європейською спільнотою. Тож із пам’яттю про них та з мріями про щасливі і світлі прийдешні покоління слід розбудовувати, розвивати, прикрашати, перетворювати сакральну столицю Покуття в найліпших європейських традиціях, розширювати й утверджувати територію вільних людей!

Щиросердечно бажаю міцного здоров’я, духовного багатства, матеріального достатку та Божої опіки кожній Городенківській родині!

Слава Городенці! Слава Україні!!!

 

 

З великою повагою,
в.о. міського голови

 
Л. Музичка

Загружается...