RSS Feed Youtube Facebook Google+ Twitter Twitpic Picasa Blogspot

Городенківська міська рада інформує

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації

 

Городенківська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території частини вул. Тараса Чупринки, 12 з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

 

Розроблений детальний план території уточнює положення генерального плану та є основою для подальшої забудови та іншого використання частини території населеного пункту.

 

Проект виконаний на замовлення Городенківської міської ради ФОП Николаїшин Д.Д, архітектор проекту – Заяць В.А. Розроблення здійснено на підставі рішення сесії Городенківської міської ради від 29.09.2016р. №437.

 

Детально ознайомитись із проектом містобудівної документації, зокрема, її складом, змістом, основними техніко-економічними показниками та графічними матеріалами можна у приміщенні залу засідань Городенківської міської ради в період з 04.09.2017р. по 20.09.2017р. включно у робочий час. Контактні телефони: 2-23-27, 2-23-82, 2-15-16.

 

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій визначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоріва Р.В.

 

Пропозиції до проекту детального плану території необхідно подавати на адресу Городенківської міської ради в період з 04.09.2017р. по 21.09.2017р. включно. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядатимуться.

 

Публічна презентація проекту містобудівної документації відбудеться 12 вересня 2017р. о 09:00 год. в приміщенні залу засідань Городенківської міської ради.

 

Примітка: відповідно до чинного законодавства пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Перелік категорій осіб, які мають право подавати пропозиції до проектів містобудівної документації, визначено ч.7 ст.21 Закону України ”Про регулювання містобудівної діяльності».

 

 

Городенківська міська рада

 

Загружается...