Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedГерої не вмирають!

Городенківська міська рада спільно з депутатським корпусом, виконавчим комітетом та громадськістю міста опрацьовує ініціативу районної організації «Правий сектор» щодо увіковічення пам’яті загиблого в зоні АТО Дутчака Юрія та присвоєння його імені одній з вулиць міста.

 

Загинув воїн 4-го запасного батальйону Українського добровольчого корпусу від тяжкого поранення 23 липня 2014 року в зоні бойових дій в ході проведення антитерористичної операції біля села Нова Мар’ївка Тельманівського району Донецької області. Похований в своєму рідному селі Іспас на Буковині.

 

Довідка:
Дутчак Юрій Іванович народився 24.04.1984 року в селі Іспас Вижницького району Чернівецької області. В ранньому дитинстві померли його батьки. Після закінчення школи навчався в Чернівецькому будівельному технікумі. З 2009 року проживав спільно з дружиною та сином в селі Глушків Городенківського району.

 

Юрій був активним учасником подій на Майдані, брав участь у силових сутичках в складі «Правого сектора» на вул. Грушевського. В кінці лютого 2014 року за його ініціативою та при підтримці побратимів засновано Городенківський районний осередок «Правого сектору», керівником якого він і був обраний.

 

Дутчак Юрій доклав значних зусиль до створення польового табору з військово-патріотичної підготовки українських патріотів в урочищі «Дубина» біля Глушкова, особисто формував його матеріальну базу.

 

Запрошуємо наших краян надати свої відгуки та пропозиції стосовно визначення вулиці для присвоєння їй імені Героя та варіантів увіковічення його пам’яті, а побратимів поділитись своїми спогадами про Юрія.

 

Слава Україні! Героям слава!

 

 

Городенківська міська рада

 

Загружается...