Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedПам’яті воїна присвячується

Городенківська міська рада ініціює акцію з увіковічення пам’яті загиблого бійця батальйону «Айдар», добровольця Білика Василя та присвоєння його імені одній з вулиць міста Городенки.

 

Життя Василя Білика обірвалося 27 липня під час проведення антитерористичної операції на сході України. Ворожа куля поцілила в голову молодого солдата. До святкування свого 22-го дня народження хлопець не дожив менше трьох тижнів. Як розповідає мати загиблого Оксана Даниш, згідно з документами, хлопець загинув у місті Щастя.

 

З наявних джерел відомо, що буквально з перших днів Майдану Василь знаходився в Києві на барикадах. Був там всю зиму і весну. Пройшовши військові збори, у складі батальйону «Айдар» поїхав у Луганську область. Останні місяці життя вояк присвятив боротьбі за суверенітет держави.

 

Довідка:
Білик Василь Степанович народився в м. Києві 15.08.1992 року. Навчався у Богородчанському військово-технічному ліцеї, середню школу закінчив у м.Городенка Івано-Франківської області. З 14 грудня 2013 року був учасником подій на Євромайдані в м.Києві. Після повернення з Майдану записався добровольцем у батальйон «Айдар» і був направлений у Луганську область. Похований з військовими почестями 29 липня 2014 року в Меморіальному сквері м.Івано-Франківська.

 

Міська рада пропонує провести в навчальних закладах міста уроки пам’яті загиблого бійця Василя Білика, обладнати стенди та кутки на його честь, а в районному історичному музеї «Покуття» відкрити спеціальну експозицію на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих в зоні АТО наших краян.

 

Одночасно вважаємо за обов’язок порушити клопотання перед відповідними державними інстанціями щодо присвоєння посмертно Василю Білику відзнак військової доблесті та хоробрості.

 

Запрошуємо городенківців, які були особисто знайомі з Героєм, поділитися своїми спогадами про нього та внести пропозиції із зазначеного питання, а воїнів-побратимів загиблого повідомити про обставини його смерті.

 

 

Городенківська міська рада

 

Загружается...