Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedУ міському будинку культури (цукрозавод) відбувся конкурс «Міс золота осінь»

За підтримки в.о. міського голови м.Городенка Ярослава Парфенюка у міському будинку культури (цукрозавод) урочисто проведено конкурс «Міс золота осінь», в якому взяли участь вісім юних городенківчанок.

Прекрасний та незабутній вечір підготувала глядачам Ілюк Надія – художній керівник проведення свята, яка вклала своє серце і душу в юних учасниць. Конкурсне журі очолив в.о. міського голови Ярослав Парфенюк, який виступив меценатом проведеного заходу.


Учасниці конкурсу змагалися в шести різних конкурсах, в ході яких розповіли про себе, показали свої таланти, продемонстрували своє вміння красиво ходити та презентували перед поважним журі свої надзвичайно красиві національні та осінні костюми.

  

В процесі проведення конкурсу перед глядачами свою концертну програму представили також учасники гурткової роботи будинку культури. Крім цього, у фойє закладу відвідувачі заходу могли ознайомитись із виставкою з бісеру, а також із осінніми композиціями конкурсанток.

  
  

Журі гідно оцінило виступ кожної учасниці, присвоїло відповідні титули та вручило конкурсанткам грошові винагороди. До нагородження конкурсанток долучився і голова громадської організації «Спільними Зусиллями» Станіслав Даниш, який вручив грошову премію «Міс Глядацьких симпатій ГО ”Спільними Зусиллями”» Маришко Людмилі.

  
  

 

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ «МІС ЗОЛОТА ОСІНЬ»

 

Міс Чарівність – Дутко Олександра

 

Міс Талант – Вуйчик Марія

 

Міс Посмішка – Маришко Людмила

 

Міс Грація – Шушкевич Аня

 

Міс Шарм – Пастух Анастасія

 

Міс Україночка – Войтович Андріяна

 

Міс Глядацьких симпатій – Лукіянчук Оксана

 

Міс ЗОЛОТА ОСІНЬ – Василик Марія

 

Загружается...