Facebook Twitter Google+ Youtube Blogspot RSS FeedПроведено міський сімейно-спортивний фестиваль «Тато, мама і я – спортивна сім’я»

З ініціативи та підтримки в.о. міського голови м.Городенка Я.Парфенюка на базі Городенківської ДЮСШ проведено черговий міський сімейно-спортивний фестиваль «Тато, мама і я – спортивна сім’я».

 

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили в.о. міського голови м.Городенка Ярослав Парфенюк, начальник відділу освіти Городенківської РДА Михайло Мицус та голова громадської організації «Спільними Зусиллями» Станіслав Даниш.

 

У фестивалі прийняло участь 7 сімей, які показали свої спортивні навики у змаганнях зі спритності, злагодженості та влучності.

 

За результатами проходження всіх етапів змагань переможці отримали медалі та грошові винагороди від організатора та мецената спортивного заходу Ярослава Парфенюка.

 

Також в.о. міського голови нагородив переможців грамотами Городенківської міської ради та передав закуплений напередодні спортивний інвентар для школярів.

 

ВІТАННЯ УЧАСНИКІВ:

       
       

 

ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

       
       
       
       

 

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

       
       

 

Загружается...